: BTE » bms Homatic » Co to jest Homatic?

Co to jest Homatic?

To System Inteligentnego Zarządzania Budynkiem, zaprojektowany dla takich obiektów jak: ​

  • hotele
  • biurowce
  • budynki użyteczności publicznej
  • szpitale
  • centra handlowe i konferencyjne
  • budynki mieszkalne

Inteligentny Budynek (BMS)

BMS przede wszystkim generuje duże oszczędności finansowe, poprzez optymalizację zużycia energii oraz obniżenie kosztów eksploatacji. Gwarantuje wzrost poziomu bezpieczeństwa budynku, poprzez kontrolę dostępu do pomieszczeń i wind oraz podnosi komfort użytkowników.

System po zadaniu mu pożądanych parametrów m.in. bez ingerencji dostosowuje ogrzewanie, wentylację, wilgotność czy też klimatyzację. Pilnuje aby w nasłonecznionych częściach obiektu ogrzewanie nie działało na takim samym poziomie jak po stronie zacienionej. Automatycznie wyłącza prąd w pomieszczeniach w których nie ma użytkownika, aby  pozostawione urządzenia nie zwiększały zużycia energii. Wyłącza klimatyzację lub ogrzewanie kiedy otwarte zostanie okno. Zezwala na  wejścia/wyjścia jednocześnie rejestrując czas pracy. Homatic oferuje dużo więcej funkcjonalności...

BMS, inteligentny budynek, bezobsługowy system hotelowy
Dotykowy panel sterowania - ekran Gościa

Inteligentny Hotel

Homatic pozwala na komfortowe i bezpieczne zarządzanie budynkiem, z kontrolą dostępu włącznie. Dzięki funkcjonalności systemu, można osiągnąć spore oszczędności przy jednoczesnym uproszczeniu administrowania obiektami, w których jest zainstalowany. 
System hotelowy zapewnia pełną kontrolę kosztów eksploatacji, w skład których wchodzą, media, koszty zużytych materiałów, środków czystości, napraw bieżących, oraz wielu innych.
Dzięki wbudowanemu modułowi Rejestracji Czasu Pracy (RCP), nasz system hotelowy umożliwia rejestrację i rozliczanie czasu pracy zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami, tworzenie raportów itd.

Dla systemu nie ma znaczenia wielkość budynku. Dzięki skalowalności, można go zastosować zarówno w dużych biurowcach, jak i małych hotelach. Jego elastyczność, powoduje, że może być rozbudowywany o kolejne funkcje. Nasi specjaliści są w stanie dostosować funkcje oraz sfery, którymi zarządza do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Homatic jest polskim produktem, a dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii, sieci detektorów, czytników, ekranów dotykowych, oraz wielu zaawansowanych rozwiązań informatycznych i pracy on-line integruje ze sobą wiele niezależnych systemów. To co do tej pory wydawało się niemożliwe, dzięki zastosowaniu Homatica, staje się realne.

W całej Polsce zapewniamy pełną obsługę po sprzedażową, aktualizacje oprogramowania oraz serwis. 

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu oraz proponujemy niezobowiązującą prezentację systemu za pomocą makiety w wyznaczonym przez Państwa miejscu wraz z bezpłatną wyceną.